Something Like Gravity

Lue ja kuuntele 30 päivää ilmaiseksi

Something Like Gravity

Hinta kokeilujakson jälkeen alkaen 11,99 €/kk. Lopeta tilaus milloin haluat.

Something Like Gravity

Lue ja kuuntele 30 päivää ilmaiseksi

Istuudu alas Nextory-sovelluksen kanssa ja löydä seuraava tarinasi yli sadantuhannen ääni- ja e-kirjan joukosta.

Hinta kokeilujakson jälkeen alkaen 11,99 €/kk. Lopeta tilaus milloin haluat.





Something Like Gravity

2,8 4 arvostelua
9 h 9 min
For fans of Love, Simon and Eleanor and Park, a romantic and sweet novel about a transgender boy who falls in love for the first time — and how first love changes us all — from New York Times best-selling author Amber Smith.

Chris and Maia aren't off to a great start.

A near-fatal car accident first brings them together, and their next encounters don't fare much better. Chris's good intentions backfire. Maia's temper gets the best of her.

But they're neighbors, at least for the summer, and despite their best efforts, they just can't seem to stay away from each other.

The path forward isn't easy. Chris has come out as transgender, but he's still processing a frightening assault he survived the year before. Maia is grieving the loss of her older sister and trying to find her place in the world without her. Falling in love was the last thing on either of their minds.

But would it be so bad if it happened anyway?

Something Like Gravity on saatavilla ääni- ja e-kirjana.

  • Äänikirja

    Julkaistu : 2019-06-18

    Kieli: Englanti

    Kustantamo Äänikirja: Recorded Books

    ISBN Äänikirja: 9781980033509

  • E-kirja

    Julkaistu : 2019-12-18

    Kieli: Englanti

    Kustantamo E-kirja: Margaret K. McElderry Books

    ISBN E-kirja: 9781534437203

Näytä lisää

Mitä mieltä muut ovat Nextorysta

Mukava pystyä kuuntelemaan hyvää kirjaa, kun istun autossa, lentokoneessa tai junassa.

AnitaAnita

Helppo lukea ja mahdollisuus asettaa taustaväri ja fonttikoko on hyvä.

PeterPeter

Nopea ja ystävällinen asiakaspalvelu, hyvä valikoima ja helppo käyttöliittymä. Sovelluksen jatkuva kehittäminen.

AnnaAnna
img

Sadattuhannet tarinat odottavat

Lue ja kuuntele niin paljon kuin haluat. Halutessasi voit milloin tahansa vaihtaa tilaustasi tai lopettaa sen.

image

Viihdy kirjojen kanssa paremmin kuin koskaan

Yli 11 000 lukijaa on antanut Nextorylle arvosanaksi viisi tähteä App Storessa ja Google Play -kaupassa.

image

Haasta itsesi lukemaan

Aseta itsellesi lukutavoitteita ja seuraa ikiomia kirjatilastojasi Kirjahaaste- ja Lukupäiväkirja-toimintojen avulla.

visa
amex
master